29 maja otwarta została wystawa fotografii „Jędrzejów w czerni i bieli”. Podczas wernisażu wręczono nagrody w drugiej edycji konkursu fotograficznego im. Zygmunta Stępnia. Konkurs polegał na tworzeniu fotograficznych portretów Jędrzejowa, inspirowanych stylistyką reportażową Zygmunta Stępnia — wybitnego jędrzejowskiego fotografa, którego twórczość przez dekady dokumentowała życie miasta i regionu. Posłuchajcie, co działo się podczas wernisażu wystawy. Audycja współfinansowana przez Gminę Jędrzejów.