Fundacja „Sekunda” w odpowiedzi na apel i prośbę Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach, które pilne potrzebuje krwi organizuje w Jędrzejowie akcję honorowego oddawania krwi.
Akcja odbędzie się 21 maja 2026 r. od godz. 9:00 na parkingu Galerii Sekunda w Jędrzejowie.